Majowe tu & teraz

tu i teraz

Niestety w tym tygodniu nie dostarczę wam tygodnika, bo nic ciekawego nie robiłam jak i nic wam nie polecę w moich polecajkach. Takie życie ucznia, że na nic nie może sobie pozwolić. Już nie mogę się doczekać końca roku, a niestety teraz pochłonęły moim życiem notatki i nic poza tym. Ale bloga nie zaniedbam i chociaż dwa wpisy tygodniowo mogę wam dostarczyć, ale nie martwcie się nadrobię ten czas i już w czerwcu będzie ich więcej, chociaż bym pod tym względem polemizowała, bo jeszcze początek miesiąca będzie nadal taki chaotyczny, potem za to będzie się działo na blogu. Puki, co doczekaliście się tu i teraz.

Słucham

Sporo piosenek na pewno na mojej liście się znajdzie, ale najczęściej słucham stare piosenki jak i tych nowszych zespołu Bon Jovi. Jak dla mnie rewelacyjny i jak wiecie uwielbiam taki klimat muzyki. Mimo, że kompletnie nie wyglądam na dziewczynę, która tego typu muzyki słucha i to z wielkim zafascynowaniem. Może to nie jest jakaś wybitna muzyka, to umie podnieść na duchu człowieka, pokazać ,że wszystko jest w życiu możliwe tylko trzeba tego chcieć.

 

Uczę się

Do szkoły i niczego poza tym nie uczę się. Chociaż przepraszam uczę się rysowania i już niedługo swoimi efektami pochwalę się na instagramie jak i na pintereście. Mimo, że są moje rysunki na insta to nie są one jakieś wybitne, nie mam jeszcze talentu do malowania. Ale ważne, że się staram i są nawet minimalne efekty. Niestety jestem z tych osób, które lubią widzieć efekty od razu, ale staram się to zmienić.

 

Chciałabym

Chcę już wakacji. Chciałabym wyjechać już gdzieś, ale nie ma, co aż tak bardzo myśleć, bo jak na razie poprawianie ocen jest najważniejsze. Ale to już niedługo się kończy i szykują się dużo wyjazdów. Nawet za tydzień jadę z Marcinem chyba znów do Augustowa. Ale tym razem pod namiot. Tak myślę, że chyba zrobię wpis odnośnie planów wakacyjnych. Obiecuje będzie dużo typowo wakacyjnych wpisów i na ich temat już jakiś czas się zastanawiam i trzeba już działać i pisać, by na blogu było czuć wiosnę jak i wakacje.

 

Czuję się

Szczerze tak do popołudnia czułam się rozbita na tysiące odłamków, ale odkąd wróciłam do domu jest już o wiele lepiej. Może to zasługa Marcina, że pozytywne emocje spływają na mnie, nie wiem, nie wiem. Ale na pewno wiem, że teraz czuję się odprężona, niczym się nie denerwuje, co ma być to będzie. W sumie i tak na większość rzeczy nie mam wpływu jak to wszystko się potoczy.

 

Czekam na

Koniec roku i co w związku z tym idzie na wakacje. Może nie tyle, że źle mi w tej szkole, chociaż różnie to bywa, to raczej mi chodzi, żeby były powystawiane oceny, żebym wiedziała, na czym stoję. Może i wiem, jakie mam oceny, ale przez moje lenistwo, nie mam pięknych ocen i z niektórymi przedmiotami jest nie za ciekawie i trzeba poprawiać, bo koniec się zbliża wielkimi krokami.

Tak, więc ostatni dzień maja tak mogę podsumować i cieszę się z nadejścia czerwca, bo wiem, że będzie to piękny miesiąc. Będzie mnóstwo wyjazdów jak i spotkań ze znajomymi w tym z klasy, bo impreza powoli się już zbliża. Może maj będzie tym miesiącem, w, którym wezmę się za siebie, zacznę brać udział w wielu wyzwaniach, na które teraz niestety nie mam czasu. Jak i zacznę ćwiczyć, bo już dawno miałam to zrobić, może w końcu wyjdzie ze mnie ten leń i zacznę patrzeć na siebie i zacznę robić to, co do mnie należy.

Jeśli chcielibyście dowiedzieć się co i jak u mnie grało na początku maja to zapraszam was serdecznie. Cykl tu i teraz będę dodawała jak coś większego się wydarzy, znaczy jak coś się zmieni raczej w moim życiu. Tak, więc kolejny wpis będzie w połowie czerwca, bo będzie zakończenie roku.

,
2 comments on “Majowe tu & teraz
  1. Już niedługo i będą wakacje. Odpoczniesz, może gdzieś uda się pojechać dalej, a jak nie to jakoś fajnie spędzić czas. Na razie musisz włożyć trochę wysiłku, ale potem będziesz miała spokój. ;) Przede mną też nauka, zaliczenia, zbieranie podpisów. Byle do lipca. ;)

    • Tobie też życzę powodzenia na zaliczeniach :). Ale i tak mam już dość tej nauki za dużo tego wszystkiego jest, ale nie tylko ja tak mam, więc nie ma co się dołować :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>