Tygodnik, czyli jak minął mi miniony tydzień

tygodnik

Minął tak, więc kolejny tydzień i co w związku z tym idzie, pojawia się tygodnik. Wiem, że jest już czwartek, ale czy to ważne. Jako, że nie miałam dostępu do komputera to niestety wcześniej wpisu nie mogłam wam dostarczyć.

W ciągu tygodnia nic ciekawego się nie działo. Jedynie, co to dużo nauki było, bo zaliczenia już mam i trzeba powolutku poprawiać oceny, bo czerwiec się zbliża i co za tym idzie zbliżają się wakacje. Czego nie mogę się już doczekać, aż nastanie ten cudowny czas i będzie można gdzieś sobie pojechać. W najbliższym czasie może dostarczę wam wpis o moich celach na wakacje, które muszę zrealizować. Co wydaje mi się dość fajnym pomysłem, co wy na to?

Tak poza tym to w sobotę pojechałam na wesele mojej siostry ciotecznej. Uwierzcie mi było niesamowicie. Jeśli miałabym robić wesele to szczerze bardzo bym chciała tam gdzie byłam, czyli w Lawendowym Zakątku. Wystrój sali, był tak piękny, że nie mogłam się nadziwić. Wszystko tak idealnie do siebie dopasowane, nie panował przepych, było raczej tak delikatnie i z klasą. Co do kuchni to jestem zachwycona. Dawno tak pysznych dań nie jadłam i chciałoby się jeszcze raz skosztować takich pysznych potraw.

Bastile

Tak, więc nadal trwa zachwyt zespołem Bastile i zawsze mnie coś ciągnie do takiej muzyki, ale w końcu wypadało, by poszukać również innych artystów, którzy zawładną moich sercem i swoim ciężkim brzmieniem zawładną mną.

Prison Break sequel

fgh

Kolejny raz na mojej liście znajduje się 5 sezon Prison Break’a, bo jak można się domyśleć kolejny odcinek wyszedł i trzeba było obejrzeć. Coraz bardziej wciąga mnie ten serial, ale właśnie ona ma coś takiego w sobie, że przykuwa moją uwagę i mam nadzieję, że kolejny sezon się pojawi.

American Gods

380d23832ce978d661bfd4c00199a8e0

Mimo, że dopiero obejrzałam drugi odcinek to bardzo zainrygował mnie ten serial i jestem pewna, że z zapartym tchem będę podążała tropem Cienia, który jest naszym głównym bohaterem. Wizja świata opanowana przez Bogów, którzy chcą go przeciągnąć na swoją stronę bądź też zabić jest dość ciekawym pomysłem. Kompletnie nie podziewamy się, co czeka nas za chwilę i to jest czymś naprawdę ciekawym.

Lorde

Od jakiegoś czasu zaczęłam słuchać również piosenek zespołu Lorde. Jak ja uwielbiam ten dziewczyny głos. Ma ona w sobie coś takiego, że chce się jej utworów słuchać.

13 reasons why

4068ee541ede568d6c21a77959498311

Dawno tak rewelacyjnego serialu nie oglądałam i szczerze go polecam dla nastolatków jak i dla widzów dorosłych, bo jednak jest poruszany dość poważny problem. Wiem, że temat samobójstwa jest dość ciężki i do miłych nie należ. Ale wydaje mi się, że o takich tematach powinno się dyskutować i uzmysławiać, że samobójstwo to nie jest rozwiązanie.

Na blogu

Niestety musiałam zrobić małą korektę, bo to nie Hour by hour pojawiło się u mnie na blogu, tylko poprzedni tygodnik jejciu muszę się wziąć do roboty i zacząć robić częściej wpisy, ale takie jakieś dziwne są te moje dni tygodnia i za dużo się dzieje. Ale mam nadzieję, że będzie spokojniej.

,
4 comments on “Tygodnik, czyli jak minął mi miniony tydzień
  1. Lawendowy Zakątek to ładna nazwa, przyjemnie się kojarzy. ,,13 powodów” oglądałam ,również polecam, świetny serial. Czekam na kolejny sezon. ;)

    • Jak tylko będę urządzała wesele to na pewno pod uwagę wezmę to miejsce, bo ma swój urok. Zgadzam się z tobą, bardzo fajny serial i też nie mogę się doczekać kolejnego sezonu, ale coś myślę, że mogę nie podołać temu wyzwaniu i coś może pójść nie tak, ale przekonamy się :)

  2. Bardzo lubię piosenki zespołu Lorde, dziewczyna ma naprawę ciekawy głos. A od pewnego czasu próbuję też się zabrać za oglądanie 13 powodów, ale jakoś nie mam czasu. A wszyscy to polecają :)
    Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>